Am văzut Terminator 6. A fost ziua soției și am zis să ieșim în doi la un cinema, ca în tinerețe. T6 e ticsit de mesaje nașpa, așa că dacă va mai exista T7, sigur „I’ll not be back”.
Viaţa văzută prin ochii unui avocat
Adrian Surugiu
Am văzut Terminator 6. A fost ziua soției și am zis să ieșim în doi la un cinema, ca în tinerețe. T6 e ticsit de mesaje nașpa, așa că dacă va mai exista T7, sigur „I’ll not be back”.